Foen

Foen – Polska Manufaktura Perfum do Wnętrz, Tworząca Nowe Standardy w Świecie Zapachów

Foen to polska manufaktura perfum do wnętrz, która wychodzi naprzeciw miłośnikom pięknych aromatów. Ich misja jest prosta i jasna – chcą zachwycić Cię zapachem, dostarczając najwyższej jakości produkty do perfumowania pojazdów oraz wnętrz. Pragną, byś doświadczył wyjątkowego aromatu, który pozostanie z Tobą przez długi czas.

Oferta to pełna gama unikatowych zapachów, które zostały starannie wyselekcjonowane i przetestowane pod kątem trwałości oraz intensywności. Chcą, aby każdy produkt dostarczał nie tylko przyjemności, ale także utrzymywał się w czasie, pozostawiając trwały ślad zapachowy.

Wszystkie kompozycje zapachowe posiadają aprobatę Międzynarodowej Organizacji Zapachowej (IFRA). To gwarancja, że są one nie tylko wyjątkowe, ale także bezpieczne dla zdrowia. Ponadto, produkty mogą być obecne na rynkach całego świata, spełniając międzynarodowe standardy jakości. Zapachy posiadają atest Polskiego Zakładu Higieny (PZH) oraz certyfikat ISO 9002.

Każdy produkt Foen to nie tylko mieszanka zapachów, to historia i emocje zamknięte w jednej butelce. Zapraszamy Cię do odkrycia świata zapachów i doświadczenia niezapomnianych chwil. Dzięki zapachom możesz stworzyć wyjątkową atmosferę, którą chcesz podzielić się z innymi.

Przekształć swoje wnętrza i podróże w niepowtarzalne doznania zapachowe. Wybierz Foen – Twój partner w perfumowaniu przestrzeni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Foen

  Foen Gentleman Small – Zapach Samochodowy

  Oceniono 0 na 5
  39,80  brutto
 • Foen

  Foen Mr Boss Small – Zapach samochodowy

  Oceniono 0 na 5
  39,80  brutto
 • Foen

  Foen New Car Leather Small – Zapach samochodowy

  Oceniono 0 na 5
  39,80  brutto
Shopping Cart